OKLEJANIE POJAZDÓW

Twój samochód to najlepszy nośnik reklamy Twojej firmy.

  • Reklamę na pojazdach cechuje:
  • Najniższy koszt dotarcia do odbiorcy
  • Najwyższy poziom zapamiętywania
  • Bezpłatna powierzchnia reklamowa
  • Miliony oglądających w czasie eksploatacji.

 

ToTu znajdziesz specjalistów, którzy okleją każdy pojazd: samochód, samolot, autobus, pociąg itp.

Wykonujemy reklamy na plandekach samochodowych oraz na kontenerach.

Powierzając naszej firmie wykonanie reklam na pojazdach nasz Klient otrzymuje gwarancję solidności i terminowości, na każdym z etapów realizacji . Materiały, których używamy do oklejania pochodzą od wiodących światowych producentów, charakteryzują się wysoką trwałością i są bezpieczne dla karoserii samochodu. Nasi pracownicy dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu z dużą precyzją i starannością przeniosą zaprojektowaną i wydrukowaną grafikę wprost na pojazd.

Naszym Klientom Oferujemy

Konsultacje/Doradztwo w zakresie wyboru sposobu wykonania reklamy, doboru najefektywniejszych materiałów i technologii wykonania grafiki (liternictwo, druk, magnesy)

Projekty - Nasz dział graficzny przygotuje projekty reklam, projekty umieszczamy na wizualizacjach pojazdu, tak by klient miał pełną świadomość tego, jak wybrana grafika będzie się prezentowała.

Wydruki próbne - Na życzenie Klienta wykonujemy wydruki próbne, często pozwalają nam one dobrać odpowiednią kolorystykę druku idealnie pasującą do nieoklejanych elementów karoserii.

Zabezpieczenie druku/laminowanie - grafika na pojazdach narażona jest na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki warstwie laminatu, który aplikujemy na wydruk nie tylko unikniemy zarysowań ale również przedłużymy żywotność aplikowanej reklamy.

Wykonanie oraz montaż reklamy na pojazdach – Nasi pracownicy dzięki wysokim kwalifikacjom i doświadczeniu z dużą precyzją i starannością przeniosą zaprojektowaną i wydrukowaną grafikę wprost na pojazd.

Gwarancję - na wykonaną usługę oraz na materiały z jakich wykonano reklamę udzielamy gwarancji ( od 3 do 10 lat )

Wszytskie prawa zastrzeżone ToTuDruk sp. z o.o.